• TEST ERUPTION 90cap - MAX TESTOSTERON !

199.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Poczta Polska 12
Kurier DPD 12
Poczta Kurier 48 16
Kurier Inpost 16
Poczta Polska (Worldwide Shipping) 25
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg

TEST ERUPTION


NATURALNA ERUPCJA WOLNEGO TESTOSTERONU!


Potrzebujesz mocnego wsparcia na PCT ? - TEST Eruption! 

Wraz z wiekiem ubywa Ci testosteronu ? - TEST Eruption! 

Szukasz odmiennego bodźca treningowego - suplementu, który skutecznie zwiększy Twoje efekty treningowe w przerwach między cyklami na kreatynie i stackach przedtreningowych ? - TEST Eruption! 

TEST Eruption! - PRZETESTUJ Go  


JAK DZIAŁA TEST ERUPTION REVANGE?


TEST Eruption - zwiększa ilość wolnego, aktywnego testosteronu! 
TEST Eruption - długofalowo utrzymuje gospodarkę hormonalną w równowadze po cyklach na PH/SAA! 
TEST Eruption - przywraca naturalnie wysoki poziom wolnego testosteronu osobom z obniżonym poziomem! 


DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY TEST ERUPTION?
Ze stosowania produktu najwięcej korzyści odniosą mężczyźni w wieku 30+ i faceci pakujący na SAA/PH, którzy trenują z głową i wiedzą, że bez solidnego odbloku nie można łapać się za sterydy i pro hormony. 

Test Eruption to produkt idealny dla Ciebie, jeśli:
- szukasz produktu na potężny ODBLOK (PCT) po cyklach SAA/PH 
- chcesz utrzymać spadający wraz z WIEKIEM poziom TESTOSTERONU 
- szukasz produktu do stosowania w przerwie między cyklami na kreatynie 

TEST ERUPTION - ZALEJE CIĘ FALA AKTYWNEGO TESTOSTERONU!
Na rynku jest pełno wynalazków tzw. Boosterów Testosteronu. 99% z nich nie działa - to kasa wywalona w błoto! Zwykle sprzedawcy i producenci twierdzą, że ich środek zwiększa poziom testosteronu ogólnego w organizmie. Bzdura. Żadne ziółka tego nie potrafią. Jeśli ktoś dał się nabrać i myśli, że jakiś naturalny środek podwyższy mu jego całkowity, własny testosteron to niestety jest w totalnym bledzie !!! Ale nie tędy droga, żeby podnosić poziom całego testosteronu. Liczy się poziom AKTYWNEGO TESTOSTERONU. 


KORZYŚCI ZE STOSOWANIA TEST ERUPTION REVANGE
- nawet +5 kg czystej masy mięśniowej podczas odbloku! 
- wielkie przyrosty masy i siły mięśniowej 
- wzrost wydolności treningowej 
- redukcja tkanki tłuszczowej 
- ochrona serca i kości 
- większa ochota na seks i większa płodność 
- pełna, długa erekcja i stała gotowość do seksu 
- wzrost pewności siebie, podniesiona samoocena 
- wzrost energii i motywacji do treningu 
- poprawia koncentrację i skupienie uwagi 
- poprawa samopoczucia 

TEST ERUPTION - NAJSILNIEJSZY NATURALNY ŚRODEK WSPOMAGAJĄCY PCT
Odblokowanie się po cyklu na PH lub SAA nie jest łatwe. Gdy kończysz cykl Twój naturalna produkcja hormonów anaboliczno-androgennych jest "zblokowana". Dlaczego? Gdy dostarczasz hormony z zewnątrz - w postaci SAA lub PH Twój organizm stwierdza, że ma tych hormonów za dużo i blokuje wydzielanie własnych hormonów, aby przywrócić stan homeostazy - równowagi organizmu - do stanu sprzed rozpoczęcia cyklu SAA lub PH. Dlatego po cyklu niezbędne jest dostarczenie środków, które w naturalny sposób pobudzą organizm do wydzielania hormonów albo zwiększą aktywną ich ilość - tak działa TEST Eruption. 

JAK DZIAŁA TEST ERUPTION - WIĄZANIE BIAŁEK SHGB
TEST Eruption wpływa na system regulujący poziom aktywnego testosteronu. Gdyby nie TEST Eruption - po cyklu na PH lub SAA - poziom aktywnego testosteronu spadłby znacznie poniżej normy. Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna i powoduje szereg krótko i długoterminowych skutków ubocznych. TEST Eruption pozwala utrzymać właściwy, bardzo wysoki poziom aktywnego testosteronu. 

TEST Eruption ma w swoim składzie składniki, które wiążą się z białkami SHGB - Sex Binding Globulin - i dezaktywują je! SHGB to białko, które w obiegu łączy się z wolnym testosteronem i dezaktywuje go. Gdy składniki TEST Eruption połączą się z białkiem SHGB, białko to nie będzie mogło dezaktywować wolnego testosteronu! Siłą rzeczy, w Twoim organizmie będzie krążyć więcej wolnego testosteronu, a ogólny poziom testosteronu nie zmieni się. Zmieni się tylko stosunek aktywnego testosteronu do nieaktywnego - na Twoją korzyść! 

TEST ERUPTION UZUPEŁNIA SUPLEMENTY REVANGE NA ODBLOK - PCT Rx
PCT Rx - HARDKOROWY ODBLOK 

W sklepiku znajdziecie produkt PCT Rx - (Post Cycle Therapy), który pomoże Ci zaraz po zakończeniu cyklu na PH lub SAA - zblokuje estrogen, zwiększy libido, zmniejszy poziom kortyzolu, dzięki czemu zabezpieczy Cię przed makabrycznym katabolizmem, do jakiego doszłoby po rozchwianiu gospodarki hormonalnej. PCT Rx utrzyma wszystkie parametry hormonalne w ryzach, aby oszczędzić Twoje mięśnie i utrzymać równowagę psychiczną i fizyczną oraz stopniowo obniżyć poziom hormonów po cyklach PH albo SAA. 

TEST ERUPTION - AKTYWACJA KRĄŻACEGO KOKSU 

Ale PCT Rx to pomoc doraźna dlatego potrzebujesz długofalowego wyrównania poziomu testosteronu. Potrzebujesz TEST Eruption! Dodatkowo, zaraz po cyklu, kiedy siedzi w Tobie jeszcze trochę koksu - TEST Eruption w pewnym sensie uaktywnia go ponownie, a dokładnie daje mu wolną drogę do działania, bo białka dezaktywujące hormony są zblokowane i nie mogą dezaktywować koksu. Zejście po cyklu nie jest więc tak gwałtowne jak bez TEST Eruption. 

TEST ERUPTION - LIKWIDUJE SKUTKI OBNIŻENIA POZIOMU TESTOSTERONU SPOWODOWANEGO WIEKIEM
Starość nie radość. U mężczyzn po 30 roku życia poziom naturalnego testosteronu stopniowo maleje. Niesie to ze sobą szereg negatywnych konsekwencji - utratę masy i siły mięśniowej, zwiększenie tkanki tłuszczowej, pogorszenie sylwetki, osłabienie libido, płodności i problemy z erekcją. Możesz uniknąć wszystkich powyższych dolegliwości i zachować męskość w każdym calu. Nie ma powodu, żeby stać się gburowatym, niezadowolonym z życia tetrykiem skoro możesz tryskać energią, sprawnością fizyczną i seksualną do późnej starości! Wystarczy ci TEST Eruption - i czujesz się znowu młodo! 

SKŁAD TEST ERUPTION - FARMACEUTYCZNA JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA
TEST Eruption REVANGE to gwarancja farmaceutycznej czystości i dokładności składu - najwyższa jakość i skuteczność użytych składników oraz absolutne bezpieczeństwo stosowania! Certyfikaty jakość GHP i HPLC. 

Ekstrakt Z Korzenia Pokrzywy (3,4-divanillyltetrahydrofuran 95%)
Kluczowy składnik TEST Eruption. To właśnie 3,4-divanillyltetrahydrofuran wiąże białka dezaktywujące aktywny testosteron! 

5a-Hydroxy Laxogenin - wzrost masy i siły mięśniowej
5a-Hydroxy Laxogenin posiada korzystny stosunek anaboliczno-androgenny porównywalny do niektórych prohormnonów, ale nie posiada skutków ubocznych, jakie pojawiają się podczas stosowania PH. 

Horny Goat Weed/Epimedium Ekstrakt (98% Icariin)
Ochrona serca przed miażdżycą i kości przed osteoporozą. Zwiększa produkcję tlenku azotu - anaboliczne działanie budujące masę mięśniową. 

Świeżbiec właściwy - nastrój, regenerujący sen, motywacja
Świeżbiec właściwy poprawia nastrój i daje motywację. Ułatwia zasypianie. Dzięki wyższemu poziomowi dopaminy, rano z łatwością zaczniesz dzień. Wykonywanie zadań będzie sprawiać Ci przyjemność. Twoja pamięć, koncentracja, kojarzenie faktów i kreatywność poprawią się. Wzrośnie również pewność siebie i Twoje libido! 

Tongkat Ali Ekstrakt - większe libido i dłuższa, pełna erekcja!
Ekstrakt z korzenia Tongkat Ali - ekstrakt, który w naturalny sposób podniesie Twoje libido i zagwarantuje pełną, długą erekcję. Tongkat Ali podnosi poziom testosteronu w organizmie w bezpieczny i naturalny sposób. 

Witamina E TPGS - odporność na infekcje, młody i zdrowy wygląd
Objawy niedoboru witaminy E to anemia, zmęczenie, podatność na infekcje, starzenie się i rogowacenie skóry, uszkodzenie układów: nerwowego, mięśniowego. 

Witamina D3 - mocne kości
Powstaje w ludzkiej skórze pod wpływem promieniowania słonecznego. Reguluje gospodarkę wapniowo-fosforową i jest niezbędna do prawidłowego rozwoju kości. Informacja Żywieniowa

Wielkość Porcji: 1 kapsułka

Ilość Porcji w Opakowaniu: 90

 

Ilość w Jednej Porcji:

 

Ekstrakt Z Korzenia Pokrzywy 
(3,4-divanillyltetrahydrofuran 95%)

 

Świeżbiec właściwy (98% L-dopa)

 

Horny Goat Weed/Epimedium Ekstrakt (98% Icariin)

 

Tongkat Ali Ekstrakt (Eurycoma Longifolia)

 

5a-Hydroxy Laxogenin

 

Witamina E TPGS

 

Witamina D3 (as D3 Cholekalcyferol)

 

 

350mg

 

 

100mg

 

100mg

 

 

50mg

 

50mg

 

10mg

 

2000 iu

 

POZOSTAŁE SKŁADNIKI: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu. 

*% zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej (2000 kcal/dobę) 
+ zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone 

Sposób dawkowania:
Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy stosować 1 kapsułkę 3 razy na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dawki 3 kapsułek na dobę. 

Test Eruption powinien być stosowany równolegle z innymi suplementami REVANGE Nutrition i przynajmniej 3 - 4 litrami wody/dobę, i dietą bogatą w białko i umiarkowane ilości węglowodanów. Test Eruption można stosować równolegle z PCT Rx. 

Sposób przechowywania:
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci! 

Uwaga!
Przed zastosowaniem produktu skonsultuj się z lekarzem. Produkt jest przeznaczony tylko dla mężczyzn powyżej 21. roku życia. 

Przeciwwskazania:
Nie stosuj produktu, jeśli nie jesteś świadomy stanu swojego zdrowia lub, jeśli masz problemy zdrowotne, w tym (ale nie tylko): przerost prostaty, raka, choroby serca, nerek, układu krążenia, wątroby, chorą tarczycę, wysokie ciśnienie tętnicze, niski poziom cholesterolu HDL lub, jeśli bierzesz jakiekolwiek przepisane przez lekarza leki. Produkt nie jest przeznaczony 

Jeśli wystąpią jakiekolwiek reakcje niepożądane - przerwij stosowanie produktu. 

Informacje dodatkowe:
Produkty REVANGE Nutrition są produkowane z uwzględnieniem bieżących standardów Dobrej Praktyki Produkcyjnej z rygorystycznymi dyrektywami kontroli jakości. 

Każda partia wyprodukowana przez REVANGE Nutrition jest niezależnie testowana pod kątem czystości i potencjału metodą HPLC, aby w naszych recepturach zapewnić składniki tylko najwyższej jakości. 


STOSOWANIE TEST ERUPTION Z INNYMI SUPLEMENTAMI REVANGE
Test Eruption to produkt, który można w bezpieczny i efektywny sposób stosować równolegle z innymi suplementami REVANGE Nutrition, takimi jak: 

- Cell Shot/Alien Juice 
- Knock Out (testosteron + hormon wzrostu + regeneracja) 
- ZMA PRO (jeszcze więcej testosteronu. Idealne połączenie!) 
- suplementy z linii Element 

PrzeTESTuj swoje możliwości na TEST Eruption REVANGE Rx. Poczuj wielki przypływ AKTYWNEGO TESTosteronu

 

 

 
 


 
 

   


   

  • Po dwuch tygodniach czuć pewność siebie lepsze samopoczucie a konar płonie na zawołanie :) działa to na 100% nie jest to żadne placebo mogę zagwarantować :)
    Kamil (2023-01-24)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie