• Super Trenabol (90caps) Blackstone Labs

199.00 169.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Poczta Polska 12
Kurier DPD 12
Poczta Kurier 48 16
Kurier Inpost 16
Poczta Polska (Worldwide Shipping) 25
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg

Niesamowity potencjał Super Trenabol powoduje:

  • Spektakularny przyrost masy mięśniowej
  • Niesamowity wzrost siły i wytrzymałości
  • Rozrywające skórę pompy
  • Rzeźbę twardą jak skała

Jako najważniejsze cechy produktów należy wymienić:

  • Brak tendencji do aromatyzacji
  • Nie powoduje retencji wody
  • Stwarza optymalne warunki do pozbycia się tkanki tłuszczowej
  • Nie podlega przemianie do DHT
  • Ograniczone skutki działania androgennego

Estra-4 9 diene

Pełna nazwa tej substancji to Estra-4,9-diene-3,17-dione. Znana jest też jako 19-Norandrosta-4,9-diene-3,17-dione. Związek ten, na drodze bardzo prostych mechanizmów, konwertuje bezpośrednio w jeden z najbardziej anabolicznych sterydów, trenbolon. Estra-4,9-diene-3,17-dione jest właściwie nieznacznie zmienionym chemicznie trenbolonem. Wysoko anaboliczne działanie i uzyskane efekty są niemal takie same jak w przypadku trenbolonu.

Estra-4,9-diene-3,17-dione to bardzo silny androgen o wysokim potencjale anabolicznym. Jako pochodna trenbolonu wykazuje charakterystyczne dla niego działanie. Jego stosowanie powoduje potężny przyrost masy mięśniowej w krótkim czasie. Może być stosowany zarówno w cyklach budowania masy i siły mięśni, jak i w okresie redukcji masy ciała.

Najbardziej charakterystyczne dla tego pro hormonu jest minimalne powinowactwo do przemiany w estrogen. Jest to bardzo istotna i pozytywna cecha. Efektem stosowania jest wyłącznie beztłuszczowa masa mięśniowa i szybkie zwiększenie się siły. Brak podwyższonego poziomu estrogenów pozwala uniknąć retencji podskórnej wody. Można zatem spodziewać się poprawy definicji, co często określa się jako „pocięcie mięśnia” czy „wyżyłowanie”. Zadziwiające jest przy tym, że efekt jest niezwykle silny, bowiem większość środków nie wykazujących właściwości konwertowania w estrogeny ma nieco obniżone właściwości anaboliczne. Trenbolon uważany jest jednak powszechnie za jeden z najsilniejszych środków do budowania masy i siły mięśni.

Co więcej Estra-4,9-diene-3,17-dione nie wykazuje powinowactwa do 5-alfa reduktazy. Enzym ten powoduje redukcję testosteronu i jego pochodnych do form odpowiedzialnych m. in. za łysienie, przerost prostaty, trądzik czy przetłuszczającą się skórę. Stosując Estra-4,9-diene-3,17-dione nie doświadczysz żadnego z powyższych negatywnych działań. Dzięki temu Estra-4,9-diene-3,17-dione może być łączony z innymi pro hormonami o działaniu androgennym, nasilając efekt anaboliczny bez zwiększenia skutków androgennych.

Specyficzne działanie tego pro hormonu możliwe jest dzięki działaniu zarówno anabolicznemu, jak i antykatabolicznemu. Trenbolon powoduje wyraźne przyśpieszenie syntezy białek mięśniowych, a równocześnie zapobiega ich rozpadowi przez blokowanie ucieczki azotu z organizmu.

Dzięki umiarkowanej androgenności i braku powinowactwa do aromatazy hormon ten idealnie nadaje się do budowania czystego mięśnia o bardzo wysokiej jakości. Z tego samego powodu stosowany jest w okresie redukcji masy ciała w celu utwardzenia sylwetki. Dzięki blokowaniu receptorów dla kortyzolu idealnie sprawdza się nawet podczas niskokalorycznych diet powodując efekt znacznej poprawy jakości sylwetki przy zachowaniu obwodów i siły.

Informacja Żywieniowa

Rozmiar porcji: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 90 porcji

Zawartość jednej porcji

Estra-4, 9-diene-3, 17-dione - 20mg

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w warunkach pokojowych.

Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet i osób poniżej 21 roku życia. Trzymać z dala od dzieci.

Sposób dawkowania:

Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie po posiłkach. Ważnym jest utrzymanie równych odstępów czasowych pomiędzy kolejnymi porcjami. Z uwagi na wysoki potencjał anaboliczny nie zaleca się cykli trwających dłużej niż 8 tygodni. Po każdym cyklu konieczna jest przerwa o minimalnym czasie trwania 4-8 tygodni. Nie zaleca się przekraczania rekomendowanego dawkowania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie