• NZT LIMITLESS 30cap (noopept + modafinil )

Brak towaru
299.00 0
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Poczta Polska 12
Kurier DHL 12
Kurier UPS 16
Poczta Polska (Worldwide Shipping) 20
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg


image

Limitless Core Labs - Perfekcyjna Sprawność Umysłu!


 

Wyobraź sobie, że Twój mózg pracuje 2 razy sprawniej., a Ty żyjesz dwa razy LEPIEJ niż dotychczas!


Cokolwiek robisz - Limitless usprawni Twoją pracę i maksymalnie zwiększy skuteczność Twoich działań ! 

Pomyśl 2 razy, czy to nie wspaniałe ?
- zarabiasz 2 razy więcej 
- realizujesz swoje cele 2 razy szybciej 
- relacje z bliskimi Ci ludźmi są 2 razy lepsze 
- skuteczność Twoich działań jest 2 razy wyższa 
- masz 2 razy więcej wolnego czasu 
- czujesz się 2 razy lepiej 
- żyjesz 2 razy skuteczniej 

Brzmi niewiarygodnie? Od dziś to możliwe, bo oto powstał Limitless Core Labs - środek gwarantujący nielimitowaną sprawność umysłową ! 


DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY LIMITLESS CORE LABS?
Dla osób cierpiących na narkolepsję oraz dla każdego kto chce maksymalnie wykorzystać swój potencjał umysłowy. 


W JAKICH SYTUACJACH POMAGA STOSOWANIE LIMITLESS CORE LABS?
Limitless Core Labs to Twój najlepszy środek do osiągnięcia każdego celu jaki sobie postawisz. Zastosowanie Limitless rozwiązuje takie problemy jak: 
- narkolepsja 
- senność 
- znużenie 
- zmęczenie 
- niepewność 
- prokrastynacja 
- niechęć do działania 
- niedobór kreatywności 
- brak wiary w swoje możliwości 
- problemy z pamięcią i koncentracją 
- brak satysfakcja z wykonywanych zadań 
- trudności w zorganizowaniu swojego czasu 
- chroniczne zmęczenie 
- niewyrabianie się z zadaniami 
- brak czasu 

Limitless Core Labs - Nieograniczona Sprawność Umysłowa ! 


KORZYŚCI ZE STOSOWANIA LIMITLESS CORE LABS
Limitless Core Labs OPTYMALIZUJE pracę Twojego MÓZGU na takich polach jak: 

- Energia 
- Motywacja 
- Kreatywność 
- Jasność umysłu 
- Pamięć i koncentracja 
- Pewność siebie 
- Skuteczność 
- Przyjemność 
- Satysfakcja 
- Radość 

1 kapsułka Limitless działa aż przez 8 - 12 godzin ! 


ARCYINNOWACYJNY SKŁAD LIMITLESS CORE LABS
Co czyni Limitless najbardziej skutecznym produktem w swojej klasie? To, że deklasuje wszystkie inne środki dostępne na rynku! Jak to możliwe? Sekretem jest arcyinnowacyjny skład Limitless Core Labs ! 


KLUCZOWY SKŁADNIK - MODAFINIL 100 mg - NAJBARDZIEJ ELITARNY LEK/SMART DRUG NA ŚWIECIE
Modafinil - związek chemiczny, który stymuluje Twój mózg do maksymalnie efektywnej pracy. Okres półtrwania Modafinilu wynosi ok. 15 godzin. Optymalna dawka to 200 mg W medycynie Modafinil używany jest jako lek na narkolepsję. W praktyce stosowany jest na całym świecie przez LUDZI SUKCESU: 

- biznesmenów 
- artystów, aktorów 
- gwiazdy i celebrytów 
- wynalazców i geniuszy 
- mówców motywacyjnych 
- sportowców i osoby aktywne fizycznie 
- osoby pracujące umysłowo 
- osoby pracujące fizycznie 
- osoby pracujące w systemie zmianowym 
- kierowców 

Dlaczego? 

Ponieważ pozwala wykorzystać 100% ludzkiego potencjału umysłowego! A optymalna praca mózgu przekłada się na optymalną pracę ciała. Limitless Core Labs gwarantuję pełną sprawność ciała i umysłu - pełną harmonię i maksymalną efektywność działania i zadowolenie z życia! 

Mechanizm działania Modafinilu 

Modafinil - inhibitor wychwytu zwrotnego najważniejszych neuroprzekaźników: 

- dopaminy 
- noradrenaliny 

Modafinil zwiększa stężenie dopaminy i noradrenaliny w przestrzeni między synaptycznej. Struktura modafinilu nie jest podobna do narkotycznych stymulantów - jest to dzięki temu środek nieuzależniający, ale wyjątkowo skuteczny w działaniu. 

Modafinil pobudza układ nerwowy do maksymalnej pracy. Podnosi Twoją sprawność umysłową do optymalnego poziomu (maksymalny, ale bezpieczny). Nie ma działania narkotycznego i nie uzależnia jak, np. metylofenidat czy amfetamina - leki stosowane w leczeniu ADHD. 

Limitless Core Labs - Maksymalna SYNERGIA działania - maksymalnie OPTYMALNA praca mózgu ! 


SKŁADNIKI OPTYMALIZUJĄCE DZIAŁANIE LIMITLESS CORE LABS
Limitless nie wyróżniałby się na rynku od innych suplementów gdyby nie innowacyjne uzupełnienie składu. Limitless Core Labs to znacznie więcej niż zwykły Modafinil! To Modafinil najwyższej jakości + składniki wzmacniające i optymalizujące działanie Modafinilu! 


Acetyl L-Tyrozyna 250 mg - prekursor noradrenaliny i dopaminy - synergia działania Limitless Core Labs
Acetyl L-Tyrozyna zwiększa poziom noradrenaliny i dopaminy w mózgu i gwarantuję cały szereg korzyści jakie dają podwyższone do optymalnego poziomu poziomy tych neuroprzekaźników. 


Acetyl L-Karnityna (ALC) 200 mg - motywacja i satysfakcja oraz energia komórkowa!
ALC zwiększa poziom dopaminy w naturalny sposób. Podnosi poziom energii, gwarantuje klarowność umysłu, motywację do działania oraz satysfakcję z wykonywanych zadań. 


Alfa GPC 150 mg - lepsza pamięć i koncentracja po zastosowaniu Limitless Core Labs
Alfosceran choliny podnosi poziom acetylocholiny w mózgu - kluczowego przekaźnika odpowiedzialnego za prawidłową pamięć krótko i długotrwałą oraz koncentrację i łatwość skupienia uwagi. Dzięki Alfa GPC bez problemu skoncentrujesz się na każdym wykonywanym zadaniu. 


Noopept 20 mg - mega sprawność mózgu - najmocniejszy nootropik stosowany przez astronautów!
Po zastosowaniu Noopept będziesz uczyć się szybciej, zapamiętywać łatwiej, pracować sprawniej! Poprawisz swój refleks fizyczny i umysłowy, np. reakcje w relacjach z ludźmi. Twój nastrój poprawi się - a lepszy nastrój to lepsze funkcjonowanie. 

Noopept poprawia przebieg snu. Twój sen stanie się w 100% regenerujący - głęboki i nieprzerywany! Z łatwością zaśniesz, obudzisz się rześki i w dobrym nastroju! Będziesz mieć więcej siły do pracy, nauki albo jakiegokolwiek innego zadania, którego się podejmiesz, bo po Noopept wzrośnie poziom Twojej energii. 

Noopept wyzwoli w Tobie niczym nieograniczoną kreatywność i wyjątkową sprawność przemawiania. Noopept uczyni Cię lepszym mówcą. Będziesz myśleć błyskawicznie i logicznie. Po Noopept spojrzysz na wszystkie problemy z nowej, wyższej, lepszej perspektywy! 

Noopept zwiększa aktywność Twojego mózgu. Poprawia dotlenienie i ukrwienie mózgu oraz chroni mózg przed czynnikami uszkadzającymi. Na każdym etapie przetwarzania informacji - cały proces przebiega sprawniej. 

Noopept zapobiega rozwojowi chorób związanych ze starzeniem się lub szkodliwym wpływem czynników środowiskowych - niezdrowym trybem życia, zanieczyszczonym powietrzem itp. Noopept jest silnym antyoksydantem - chroni przed nowotworami i chorobami układu krążenia. 

W początkowym okresie stosowania, działa stymulująco - delikatnie pobudza zwiększając poziom energii i motywacji do działania. Noopept nie ma negatywnego wpływu na organy wewnętrzne oraz nie uzależnia. 


Witamina E (TPGS) 10 mg - witamina E rozpuszczalna w wodzie - lepsza przyswajalność składników - mocniejsze działanie Limitless Core Labs
Witamina E TPGS poprawia transport i przyswajalność składników zawartych w Limitless Core Labs. Dodatkowo, witamina E to silny antyoksydant - zwalcza wolne rodniki, poprawia płodność oraz wygląd skóry. 


Piperyna 95% 10 mg - potęguje synergię działania pozostałych składników Limitless Core Labs!
Dla totalnego zmaksymalizowania wszystkich pozytywnych efektów działania Limitless Core Labs zawiera piperynę. Piperyna zwiększa do maksimum przyswajalność składników. Nic się nie zmarnuje! Twój mózg wykorzysta każdy miligram każdej substancji z każdej kapsułki Limitless Core Labs ! 

Dodatkowo, piperyna przyspiesza trawienie pokarmów oraz blokuje odkładanie się tłuszczu - podczas nauki lub w trakcie pracy poziom Twojej tkanki tłuszczowej obniży się ! 


FARMACEUTYCZNA JAKOŚĆ i ABSOLUTNE BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA LIMITLESS CORE LABS
W Limitless Core Labs zastosowano składniki tylko najwyższej jakości od najlepszych producentów. Limitless Core Labs to gwarancja farmaceutycznej czystości i dokładności składu - najwyższa jakość i skuteczność użytych składników oraz absolutne bezpieczeństwo stosowania potwierdzają certyfikaty jakość GMP i HPLC. 

    Informacja Żywieniowa

Wielkość opakowania: 30 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Wielkość 1 porcji: 1 kapsułka

 

N-Acetyl L-Tyrozyna

 

Acetyl L-Karnityna

 

Alfa GPC

 

Modafinil

 

Noopept

 

Witamina E

 

Piperyna 95%

 

250mg

 

200mg

 

150mg

 

100mg

 

20mg 

 

10mg

 

10mg


POZOSTAŁE SKŁADNIKI: Stearynian Magnezu, Dwutlenek Krzemu

*% zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej (2000 kcal/dobę) 
+ zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone 

Sposób dawkowania:


1 - 2 kapsułki rano po obudzeniu i ew. 1 - 2 kapsułki po południu. Jeśli pracujesz w systemie zmianowym stosuj 1 - 2 kapsułki na godzinę przed rozpoczęciem pracy. Nie należy przekraczać zalecanej dawki! Nie stosuj więcej niż 2 - 4 kapsułki na dobę! 

Sposób przechowywania:


Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci! 

Przeciwwskazania:


Nie stosuj produktu, jeśli nie jesteś świadomy stanu swojego zdrowia lub, jeśli masz problemy zdrowotne i, jeśli bierzesz jakiekolwiek przepisane przez lekarza leki. 

Jeśli wystąpią jakiekolwiek reakcje niepożądane, np. bezsenność, ból głowy, nudności, nerwowość lub nadciśnienie tętnicze - przerwij stosowanie produktu. 

Te stwierdzenia nie zostały określone przez FDA. Produkt nie może służyć do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom. 

Informacje dodatkowe


Produkty Core Labs są produkowane z uwzględnieniem bieżących standardów Dobrej Praktyki Produkcyjnej z rygorystycznymi dyrektywami kontroli jakości. 

Każda partia wyprodukowana przez Core Labs jest niezależnie testowana pod kątem czystości i potencjału metodą HPLC, aby w naszych recepturach zapewnić składniki tylko najwyższej jakości. 

Zastosuj Limitless Core Labs i odblokuj 100% potencjału swojego mózgu ! 

   

   

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie