• NZT LIMITLESS 25cap ( fl-modafinil , DMAA)

Ostatnia sztuka !

Brak towaru
299.00 259.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Poczta Polska 12
Kurier DPD 12
Poczta Kurier 48 16
Kurier Inpost 16
Poczta Polska (Worldwide Shipping) 25
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg

NZT LIMITLESS Core Labs - Mega Power Umysłowy !

Wyobraź sobie, że od teraz każdym może być geniuszem. Jeśli szukasz produktu, który uczyni Cię Einsteinem we wszystkim co robisz to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Ta propozycja to nasz najbardziej zaawansowany stack na poprawę funkcji poznawczych - NZT Power Core Labs!

 

OSTATECZNE ROZWIĄZANIE WSZYSTKICH PROBLEMÓW

NZT Limitless Core Labs to suplement diety dla Ciebie, jeśli chcesz osiągnąć zajebistą sprawność umysłu i pozbyć się wszystkich przeszkadzających Ci w tym problemów!

 

NZT LIMITLESS Core Labs usuwa takie trudności jak:

- senność

- zmęczenie

- anhedonia

- narkolepsja

- prokrastynacja

- niska motywacja

- brak pewności siebie

- słaba pamięć i koncentracja

- niewyrabianie się z pracą i nauką

- trudności z nawiązywaniem relacji (fobia społeczna)

- brak satysfakcjonujących sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym

 

OSTATECZNIE NAJWYŻSZE KORZYŚCI ZE STOSOWANIA

NZT Limitless Core Labs do Ci umysłową moc o jakiej do tej pory nie śniłeś! NZT  rozkręca Twoją pracę mózgu na 300% mocy w takich obszarach jak:

 

- Energia

- Motywacja

- Kreatywność

- Jasność umysłu

- Pamięć i koncentracja

- Pewność siebie

- Skuteczność

- Przyjemność

- Satysfakcja

- Radość

 

1 kapsułka NZT lIMITLESS Core Labs działa aż 12 godzin! Dzięki temu Twój mózg i ciało pracują z pełną mocą przez cały dzień, a wieczorem nie odczuwasz zjazdu i z łatwością zasypiasz!

 

Flmodafinil- flmodafinil 100mg  wykazuje wyższą biodostępność niż modafinil. Jego działanie jest o wiele silniejsze niż znanego modafinilu. Dzięki dodatkowym grupom fluorowym w większym stopniu jest wchłaniany do przewodu pokarmowego. Działanie polega głównie na podnoszeniu stężenia dwóch ważnych neuroprzekaźników – dopaminy i noradrenaliny. Tym samym, działa on pobudzająco i stymulująco na układ nerwowy, zapobiega nadmiernej senności i niweluje uczucie zmęczenia. Z drugiej strony, w przeciwieństwie do innych środków o podobnym działaniu (jak sole amfetaminy czy metylofenidat) nie uzależnia. Wpływa energetyzująco na cały układ nerwowy, ale nie wykazuje działania narkotycznego czy euforyzującego, właściwego innym stymulantom. Można powiedzieć, że dzięki niemu jesteśmy w stanie osiągnąć maksymalną, ale ciągle bezpieczną, sprawność umysłową. Dodatkowo poprawia krążenie mózgowe, usprawnia przepływ krwi do mózgu, wpływając na jego lepsze utlenienie. Dzięki temu podnosi się poziom energii, a my czujemy się bardziej zmotywowani i chętni do działania.

. W praktyce stosowany jest na całym świecie przez LUDZI SUKCESU:

- biznesmenów

- artystów, aktorów

- gwiazdy i celebrytów

- wynalazców i geniuszy

- mówców motywacyjnych

- sportowców i osoby aktywne fizycznie

- osoby pracujące umysłowo

- osoby pracujące fizycznie

- osoby pracujące w systemie zmianowym

- kierowców

Dlaczego?

Ponieważ pozwala wykorzystać 100% ludzkiego potencjału umysłowego ! A optymalna praca mózgu przekłada się na optymalną pracę ciała. NZT Core Labs gwarantuję pełną sprawność ciała i umysłu - pełną harmonię i maksymalną efektywność działania i zadowolenie z życia !

NZT Limitless Core Labs - Maksymalna SYNERGIA działania - maksymalnie OPTYMALNA praca mózgu !

SKŁADNIKI OPTYMALIZUJĄCE DZIAŁANIE

Tryptamine HCL- organiczna amina biogenna. Działanie opiera się o pobudzenie receptorów odpowiedzialnych za uwalnianie neurotransmiterów. Wyraźnie poprawia pamięć, zdolność uczenia się, logiczne rozumowanie. Sprawia, że mózg jest lepiej dotleniony i ukrwiony, dzięki czemu wszystkie procesy przetwarzania informacji przebiegają szybciej i sprawniej.

Rhodiola Rosea-roślina zaliczana do grupy adaptogenów, czyli takich roślin, które pomagają organizmowi w przystosowaniu się do dużego obciążenia psychicznego i fizycznego. Jej główne działanie polega na znoszeniu zmęczenia, poprawianiu koncentracji oraz polepszaniu nastroju. Wszystko to przekłada się na lepsze wyniki zarówno na siłowni, jak również w pracy czy szkole. to wybawienie dla osób z wymagającym harmonogramem dnia. Wsparcie dla tych, którzy nie chcą poświęcać zdrowia ani życia rodzinnego dla kariery i szukają złotego środka dla zachowania optymalnej równowagi.

Bacopa Monnieri Extract- delikatnie pobudza układ nerwowy – zwłaszcza układ limbiczny, do którego zaliczamy odpowiedzialny za procesy pamięciowe hipokamp. Działa również rozkurczowo, przeciwpadaczkowo, przeciwbólowo i przeciwstresowo (adaptogennie) – znosząc nerwowe napięcie i typowe rozkojarzenie. Przywraca harmonię i przynosi ulgę w depresji. Wzmaga procesy uczenia się i zapamiętywania, poprawia koncentrację i stymuluje powstawanie nowych połączeń nerwowych. Zapobiega przerostowi gruczołu krokowego. Związki zawarte w brahmi wspomagają również procesy odnowy i regeneracji komórek, a także stabilizują strukturę błon komórkowych.

1,3 Dimethylamylamine HCL 50 mg - słynne DMAA - mocna stymulacja

Słynne DMAA, uznany na rynku suplementów diety stymulant, który daje czystą energię psychiczną i fizyczną moc

Metyl Synefryna HCL 20 mg - popularny termogenik o pobudzających właściwościach

Redukcja tłuszczu (energia czerpana z kwasów tłuszczowych), pobudzenie, które łatwo ukierunkować na zamierzony cel


Alfa GPC 150 mg - lepsza pamięć i koncentracja po zastosowaniu NZT Core Labs

Alfosceran choliny podnosi poziom acetylocholiny w mózgu - kluczowego przekaźnika odpowiedzialnego za prawidłową pamięć krótko i długotrwałą oraz koncentrację i łatwość skupienia uwagi. Dzięki Alfa GPC bez problemu skoncentrujesz się na każdym wykonywanym zadaniu.

Grape Seed Extract- zawarty w winogronach resweratrol działa jako przeciwutleniacz, zmiatając wolne rodniki, które uszkadzają zdrowe komórki organizmu. Jest substancją, która zmniejsza wchłanianie cholesterolu LDL w ścianach naczyń krwionośnych, zmniejszając ryzyko wystąpienia chorób serca oraz miażdżycy. Hamuje agregację płytek krwi i nie dopuszcza do powstawania groźnych zakrzepów. Postrzegany jest jako substancja, która ma właściwości zapobiegające występowaniu otyłości, a także może wykazywać korzystne działanie w prewencji cukrzycy. Ponadto ma zdolności obniżające poziom ciśnienia krwi, co jest istotnym czynnikiem w zapobieganiu chorób cywilizacyjnych.

TPGS- oprócz tego, że jest źródłem witaminy E i pozwala organizmowi na wykorzystanie jej dobroczynnych właściwości, forma TPGS posiada unikalną właściwość poprawy biodostępności innych substancji. Jej obecność w preparacie jest nieprzypadkowa – poprawia ona transport i przyswajalność pozostałych składników suplementu.

Naringenin- flawonoid występujący w grapefrucie. Podnosi tempo metabolizmu, wzmaga lipolize, wzmacnia naczynia krwionośne, działa przeciwzapalnie oraz obniża poziom cholesterolu.

Piperyna 95% 10 mg - potęguje synergię działania pozostałych składników NZT Core Labs !

Dla totalnego zmaksymalizowania wszystkich pozytywnych efektów działania NZT  Core Labs zawiera piperynę. Piperyna zwiększa do maksimum przyswajalność składników. Nic się nie zmarnuje! Twój mózg wykorzysta każdy miligram każdej substancji z każdej kapsułki NZT !

Dodatkowo, piperyna przyspiesza trawienie pokarmów oraz blokuje odkładanie się tłuszczu - podczas nauki lub w trakcie pracy poziom Twojej tkanki tłuszczowej obniży się!

FARMACEUTYCZNA JAKOŚĆ i ABSOLUTNE BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA NZT LIMITLESS CORE LABS

 

W NZT Core Labs zastosowano składniki tylko najwyższej jakości od najlepszych producentów.  Core Labs to gwarancja farmaceutycznej czystości i dokładności składu - najwyższa jakość i skuteczność użytych składników oraz absolutne bezpieczeństwo stosowania potwierdzają certyfikaty jakość GMP i HPLC.

 

POZOSTAŁE SKŁADNIKI: Stearynian Magnezu, Dwutlenek Krzemu

*% zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej (2000 kcal/dobę)

+ zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone

Sposób dawkowania:

1 kapsułkę rano po obudzeniu . Jeśli pracujesz w systemie zmianowym stosuj 1 kapsułkę na godzinę przed rozpoczęciem pracy. Nie należy przekraczać zalecanej dawki ! Nie stosuj więcej niż 1  kapsułki na dobę !

Sposób przechowywania:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci!

Przeciwwskazania:

Nie stosuj produktu, jeśli nie jesteś świadomy stanu swojego zdrowia lub, jeśli masz problemy zdrowotne i, jeśli bierzesz jakiekolwiek przepisane przez lekarza leki.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek reakcje niepożądane, np. bezsenność, ból głowy, nudności, nerwowość lub nadciśnienie tętnicze - przerwij stosowanie produktu.

Te stwierdzenia nie zostały określone przez FDA. Produkt nie może służyć do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom.

Informacje dodatkowe

Produkty Core Labs są produkowane z uwzględnieniem bieżących standardów Dobrej Praktyki Produkcyjnej z rygorystycznymi dyrektywami kontroli jakości.

 

Każda partia wyprodukowana przez Core Labs jest niezależnie testowana pod kątem czystości i potencjału metodą HPLC, aby w naszych recepturach zapewnić składniki tylko najwyższej jakości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie