• MassDrol X (60cap) KiloSports

199.00 169.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Poczta Polska 12
Kurier DPD 12
Poczta Kurier 48 16
Kurier Inpost 16
Poczta Polska (Worldwide Shipping) 25
Dostępność 6 szt.
Waga 0.1 kg

 

Pro hormon wszechczasów


KiloSports uderza po raz kolejny! Po rewelacyjnym pro hormonie Trenadrol, innowacyjnym Clomed nakręcającym naturalną produkcje testosteronu, nadszedł czas na wskrzeszenie prawdziwej legendy. Mass Drol to najpotężniejszy pro hormon, jaki kiedykolwiek udało się stworzyć! To prawdziwy rarytas na swiatowym rynku pro hormonów; środek najbardziej poszukiwany, który zyskał miano najsilniejszego, ekskluzywnego środka budującego potężn? masę mięśniową w bardzo krótkim czasie.

 

Najwa?niejsze cechy produktu:

  • Potężne przyrosty masy mięśniowej

  • Gwałtowny wzrost wytrzymałości i siły

  • Szalenie pompujące treningi

  • Brak konwersji w estrogeny

  • Nie powoduje retencji wody

  • Maksymalnie szybka regeneracja

Czym jest Mass Drol ?

Ten legendarny środek znany jest jako methasteron. Ta pochodna testosteronu została specjalnie zaprojektowana, by osiągnąć maksymalną biodostępność w formie doustnej. Posiada niewiarygodnie silny potencjał anaboliczny i pewne właściwości androgenne. środek nie podlega jednak przemianie w estrogeny. Dzięki temu ograniczone zostały negatywne skutki uboczne w postaci ginekomastii, retencji podskórnej wody, czy gromadzenie si? tłuszczu. Tak zaprojektowana molekuła charakteryzuje sie właściwościami zwiększania masy i siły mięśni w bardzo krótkim czasie, tak, że nawet nie sposób jej przyrównać do jakiegokolwiek innego środka.

Jest to pro hormon szczególnie lubiany przez doświadczonych zawodników, którzy pragnących ponownie poczuć potencjał, pozwalający im pobijac wszelkie życiowe rekordy. Działanie tej substancji  odczuwalne jest już po kilku dniach stosowania. Wzrost siły następuje bardzo gwałtownie; co pozwala zwiększa? intensywność i obciążenie treningowe na każdej kolejnej sesji. Według osób stosujących Mass Drol, przy porównywalnych do innych pro hormonów skutkach ubocznych, efekt wzrostu muskulatury i parametrów wysiłkowych jest nieporównywalnie większy. Sylwetka staje się większa, mięśnie pełniejsze, twardsze, bardziej wyraziste.

Jak powinno stosować sie Mass Drol?

Z uwagi na jego siłe, skuteczna dzienna dawka jest już 10mg. Bardziej doświadczeni zawodnicy, którzy potrzebują silniejszego bodżca do wzrostu, a jednocześnie potrafią efektywnie wykorzystać potencjał, jaki daje MassDrol, zwiększaj? dawki do 20-30mg dziennie. Przy tak potężnym indeksie anabolicznym jest to dawka absolutnie maksymalna, dająca fenomenalne efekty. Należy więc zaznaczyć, że dobór dawki powinien być uzależniony zarówno od wieku, stażu treningowego, jak i wagi ciała osoby stosującej. Jeżli dopiero zaczynasz, lub masz niewielką masę ciała powinieneś zaczynac od średnich lub nawet mniejszych dawek, gdyż i one pozwolą na spektakularne przyrosty siły i masy mięśni.

O czym należy pamiętać stosując Mass Drol, jakie dodatki należy zastosować?

Pomimo, że Mass Drol to niezwykle silny środek, należy pamiętać o odpowiedniej diecie, dostarczającej wysokiej ilości kalorii i białka. Ze względu na kolosalne przyspieszenie przemian metabolicznych ważnym jest, aby uzupełniać witaminy, minerały i elektrolity, w trakcie stosowania tego ?srodka. Powoduje on takie przyspieszenie przemian temogenicznych, przez co koniecznym jest wypijanie sporej ilości nie gazowanej wody w ciągu dnia. W trakcie cyklu i po jego zako?czeniu dobrze jest stosować równocześnie pro zdrowotne suplementy pomagające oczyścić się organizmowi z toksyn i szkodliwych substancji metabolicznych.

Po zakończeniu stosowaniu Mass Drol należy pamiętać o dostarczeniu większej ilości białka, w celu utrzymania zdobytych mięśni. Zaleca się także stosowanie produktów kreatynowych nowej generacji i substancji antykatabolicznych, które pozwolą nie tylko na ograniczenie spadków, ale nawet na dalsze poprawianie formy

Kolejną, a właściwie zasadniczą sprawą jest zastosowanie po cyklu na MassDrol produktów typu PCT (Post Cycle Therapy; z ang. Terapie Po Zako?czeniu Cyklu). środki tego typu powodują przywrócenie naturalnej gospodarki hormonalnej organizmu, co pozwala na doświadczanie przyrostów także po zakończeniu stosowania prohormonów.

Informacja Zywieniowa

Wielkość Porcji: 1 kapsułka

Ilość Porcji w Opakowaniu: 60

Ilość w Jednej Porcji:

 

2a 17a-dimethyl-5a-androst-3-one,17b-ol

NAC (N-acety-L-Cysteine)


10mg


250mg

Sposób przechowywania:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w warunkach pokojowych.

 

Sposób dawkowania:

Dawki i długość cyklu należy dostosować do indywidualnego profilu osoby stosującej. Zazwyczaj stosuje się 1-3 kapsułek dziennie w równych odstępach czasowych. Każdą porcję należy przyjmować w trakcie lub bezpośrednio po posiłku, popijając niewielką ilością wody. Optymalna długość cyklu to 4 - 6 tygodni. Ze względu na ekstremalną siłe działania, nie nalezy przekraczać rekomendowanej dziennej dawki i zalecanego czasu trwania cyklu.

 

Środek nie jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn poniżej 21 roku życia !

Trzymać z dala od dzieci !!!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie