• Jungle Essence with Kava Kava MAXX (60 caps)

169.00 129.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Poczta Polska 12
Kurier DPD 12
Poczta Kurier 48 16
Kurier Inpost 16
Poczta Polska (Worldwide Shipping) 25
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg

 

Jungle Essensce 60caps Made by Nature - Naturalna Esencja Szczęścia i Sprawności Umysłowej !


To koniec smutku, koniec zmęczenia, koniec przymulenia, koniec osłabienia, koniec demotywacji, koniec wszystkiego co złe! Niezależnie od przyczyny Twoich problemów - problemy po prostu znikną po zastosowaniu Jungle Essence! Wszystkie Twoje problemy, a Ty poczujesz naturalnie potężną moc Twojego organizmu!

 

ESENCJA KORZYŚCI JUNGLE ESSENCE:

Jungle Essence to naturalna esencja doskonałego samopoczucia. Jungle Essence to maksymalne do osiągnięcia w naturalny sposób:

- SPOKÓJ

- PAMIĘĆ

- ENERGIA

- MOTYWACJA

- KONCENTRACJA

- i BRAK SKUTKÓW UBOCZNYCH

 

Te wszystkie korzyści i wiele więcej da Ci 1 produkt - Jungle Essence marki Made by Nature!

 

ESENCJA MECHANIZMU DZIAŁANIA JUNGLE ESSENCE

I wszystko to jednocześnie! Tak tak tak! Tym razem przegięliśmy - w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu jak to tylko możliwe. Stworzyliśmy prawdziwy rarytas - Jungle Essence marki Made by Nature!

 

Jungle Essence:

- endorfinowa fala szczęścia

- serotoninowe uderzenie radości i spokoju

- dopaminowa motywacja, satysfakcja i euforia

- noradrenalinowe pobudzenie

- nootropikowa rześkość i klarowność myślenia

- doskonała pamięć i koncentracja

- zero odurzenia czy przymulenia

- brak skutków ubocznych i zjazdu po zakończeniu działania

 

ESENCJONALNIE INNOWACYJNY NATURALNY SKŁAD JUNGLE ESSENCE ?

Ultra naturalna synergia działania składników czyni z Jungle Essence najlepszy na świecie suplement diety, ale nie w swojej kategorii, bo drugiego podobnego nie ma nikt i nigdzie! Jungle Essence to fenomanalny wyjątek na skalę światową. Jungle Essence łączy w sobie działanie 27 składników aktywnych, z których każdy działa skutecznie z osobna. Wyobraź sobie teraz jak te 27 składników zadziała razem na poprawę nastroju, motywację i sprawność Twojego umysłu. Odpowiadamy - genialnie !

Nie sposób opisać wszystkich korzyści i mechanizmów działania Jungle Essence, bo opis zajmował by długość średniej wielkości książki! Dlatego w skrócie streścimy kluczowe korzyści i efekty działania poszczególnych grup składników. Chcesz poznać wszystkie pozytywne efekty działania - czytaj w Internecie o poszczególnych składnikach albo zobacz sobie filmy edukacyjne na Youtube.

 

Kava Kava (30 % Kavalactones) 1500 mg

Kava Kava - pieprz metystynowy (łac. piper methysticum) to roślina która leczy stany nerwowe: lęk, stres, bóle i zawroty głowy oraz kołatanie serca spowodowane lękiem napadowym już po 7 dniach stosowania.

Kava Kava łagodzi stany depresji, bo działa jak leki przeciwbólowe, ale bez ich uzależniających skutków ubocznych. Dodatkowo działanie relaksacyjne może pomagać w walce z nałogami. Kava kava zwalcza bezsesnność - poprawia jakość snu i skraca czas potrzebny do zaśnięcia.

Kava Kava działa przeciwbólowo, i leczy infekcje pęcherza moczowego. Wspomaga powrót do zdrowia po udarze mózgu oraz chroni przed niedokrwieniem mózgu. Jest to więc świetny roślinny środek prozdrowotny o potężnym spektrum działania.

 

Esencja Dobrostanu 1100 mg

Esencja dobrostanu to doskonałe połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych, prekursorów neuroprzekaźników i adaptogenów o najwyższej standaryzacji. Są to: Ekstrakt Bacopa Monnieri, Różeniec Górski, Ekstrakt Ashwagandha, Ekstrakt Ginkgo Biloba, Alfa GPC, L-Teanina, Świerzbiec Właściwy (99% L-dopa), Fosfatydyloseryna (PS).

 

Składniki te doskonale relaksują, poprawiają nastrój, pamięć i koncentrację. Są silnymi antyoksydantami (zwalczają wolne rodniki). Poprawiają odporność na stresujące sytuację. Dodają naturalnej, pozytywnej energii. Jednocześnie możesz się relaksować i pracować albo skutecznie uczyć się.

 

Esencja Funkcji Poznawczych 700 mg

Esencja funkcji poznawczych to połączenie nootropików (aktywizatorów umysłu) i naturalnych środków zwiększających pamięć i koncentrację. Są to: Fenetylamina (PEA), Fenylopiracetam, Noopept, Pterostilbenon, Winpocetyna, Hupercyna A.

 

Składniki te podniosą poziom Twojej sprawności umysłowej do nienotowanych nigdy wcześniej poziomów. Poczujesz, że Twój umysł jest lekki i klarowny, a Twoja pamięć i koncentracja doskonałe. Będziesz się świetnie uczył i pracował - niezależnie od tego czy masz pracę fizyczną czy umysłową!

 

Esencja Pozytywnej Energii 600 mg

Esencja pozytywnej energii to połączenie naturalnych ekstraktów, które podnoszą poziom noradrenaliny i dopaminy - neuroprzekaźników odpowiedzialnych za prawidłowo wysoki poziom energii, motywacji i koncentracji. Są to: Ekstrakt Zielonej Herbaty, Ekstrakt Zielonej Kawy Teakryna, DMHA, N-Acetyl L-Tyrozyna, Ekstrakt Zielonej Herbaty, Hordenina HCL

 

Dzięki temu zestawowi składników nie będziesz senny i zmęczony. Nabierzesz chęci do życia i wielkiej energii do realizowania wszystkich zadań jakie przed Tobą stoją. Twoja motywacja poszybuje w górę, a Ty będziesz robił wszystko dwa razy szybciej i z dwa razy większą łatwością i przyjemnością!

 

Esencja Biodostępności i Mocy Działania 200 mg

Esencja biodostępności i mocy działania, czyli: Ekstrakt Cynamonu, Ekstrakt Nasion Winogron, Naringina, Witamina E TPGS i Piperyna. Te składniki powodują wolniejsze rozkładanie pozostałych składników i dłuższe działanie Jungle Power (nawet do 6 godzin)! Dodatkowo wzmacniają działanie pozostałych składników Jungle Power. Skład ten zwiększa do maksimum przyswajalność wszystkich składników (również siebie nawzajem). Nic się nie zmarnuje! Twój organizm wykorzysta każdy miligram każdej substancji z każdej kapsułki Jungle Essence!

 

Te składniki mają dodatkowo szereg działań prozdrowotnych, o których możesz poczytać w Internecie. Są silnymi antoksydantami, działają przeciwzapalnie i przeciwrakowo i antyseptycznie. Dodatkowo, blokują odkładanie się tłuszczu - więc Jungle Essence powoduje redukcję tkanki tłuszczowej - również w trakcie odpoczynku i pracy umysłowej !

 

Informacja Żywieniowa

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 8,5


Wielkość 1 porcji: 7 kapsułek

 

 

 Kava Kava

(30 % Kavalactones)

 

Esencja Dobrostanu

 

Ekstrakt Bacopa Monnieri (stand. do 55% Bacopasides)

Różeniec Górski (stand. do 9% Salidrozydów, 3% Rozawin)

Ekstrakt Ashwagandha (stand. do 10% Withanolide Glycoside Conjugates)

Ekstrakt Ginkgo Biloba (stand. do 24% Ginkgo Flavon Glycosides, 6% Terpene Lactones)

L-Alpha Glyceryl Phosphoryl Choline (Alfa GPC)

L-Teanina

5-HTP (5-Hydroxytryptofan)

Świerzbiec Właściwy (99% L-dopa)

Fosfatydyloseryna (PS)

 

Esencja Funkcji Poznawczych

 

Fenetylamina (PEA)

Fenylopiracetam

Noopept

Pterostilbenon

Winpocetyna

Hupercyna A

 

Esencja Pozytywnej Energii

 

Estrakt Zielonej Kawy

Teakryna

2-Aminoisoheptan (DMHA)

N-Acetyl L-Tyrozyna

Ekstrakt Zielonej Herbaty (stand. do 99% Kofeiny)

Hordenina HCL

Hupercyna A

 

Esencja Biodostępności i Mocy Działania

 

Ekstrakt Cynamonu

Ekstrakt Nasion Winogron

Naringina

Witamina E TPGS

Piperyna 95%

 

 1500 mg

 

 1100 mg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   700 mg

 

 

 

 

 

 

 

 600 mg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 mg

 

 

 

POZOSTAŁE SKŁADNIKI: Stearynian Magnezu, Dwutlenek Krzemu.

*% zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej (2000 kcal/dobę)

+ zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone

 

Sugerowane zastosowanie

Depresja, apatia, brak energii, brak motywacji, osłabienie funkcji poznawczych.

 

Sposób dawkowania:

Stosuj 7 kapsułek 1 raz dziennie rano na pusty żołądek 10 - 30 minut przed śniadaniem. Stosuj 1 dawkę (7 kaps.) w razie potrzeby.

 

Sposób przechowywania:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci!

 

Informacje dodatkowe:

Każda partia wyprodukowana przez Made by Nature jest niezależnie testowana pod kątem czystości i potencjału metodą HPLC, aby w naszych recepturach zapewnić składniki tylko najwyższej jakości.

 

Chcesz poznać mechanizm działania i korzyści jakie daje każdy składnik Jungle Essence? Wpisz nazwę składnika w Google albo na Youtube i sprawdź!

 

JUNGLE ESSENCE - ŁĄCZENIE Z INNYMI SUPLEMENTAMI

Jungle Essence możesz swobodnie łączyć z suplementami diety, które nie zawierają w swoim składzie stymulantów, nootropików, substancji well-being i innych środków psychoaktywnych (np. kreatyna, białko, aminokwasy BCAA i inne). Jungle Essence możesz swobodnie łączyć z Prohormonami, SAA, SARM i innymi środkami na masę.

 

Wybierze Jungle Essence Made by Nature - Wybierz szczęście i wyśmienitą sprawność umysłu !

  • Powiem tak: jest dobrze, ale trzeba zwrócić uwagę na jedną rzecz, którą łatwo przeoczyć: jedna dawka to 7 tabletek - tak jest napisane na opakowaniu. Opakowanie zawiera 60 tabletek. Matematykę pozostawiam tobie ;)
    Zadowolony klient (2023-06-04)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie