• EPI-GH_MAX PROHORMON !! (Dmz +Trendione +Epistane)

179.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty InPost 8.99
Poczta Polska 12
Kurier DPD 12
Poczta Kurier 48 16
Kurier Inpost 16
Poczta Polska (Worldwide Shipping) 25
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg

EPI-GH 60 caps (Dmz + Tren-dione + Epistane)

KOMLEKSOWY PROHORMON PRO !

Działa już przy 1 caps/dziennie !

Na rynku jest pełno produktów niskiej jakości i wątpliwej czystości !

Postaw na pewne Concealed Labs – produkty najwyższej jakości ‘ULTRA TESTED’

 

Efekt zastosowania EPI-GH - ponadnaturalnie potężne przyrosty Masy i Siły oraz MAX Wyrzeźbiona Sylwetka!

KORZYŚCI ZE STOSOWANIA EPI-GH

Stosowanie EPI-GH zapewni Ci TAAAKIE KORZYŚCI:

- Trwały, potężny wzrost siły mięśniowej (nawet +20 kg w wyciskaniu w 4 tygodnie)  -  wzrost masy mięśniowej najprzedniejszej jakości (nawet +10 kg w 4 tygodnie)

- Bajecznie wyrzeźbioną, twardą i wyżyłowaną muskulaturę (wygląd kulturystów PRO podczas zawodów)

- Umiarkowane ryzyko wystąpienia skutków ubocznych (patrz: zasady prawidłowego cyklu na EPI-GH i PCT po cyklu)

SKŁAD EPI-GH - 3 prohormony i i kompleksowe wsparcie wątroby - 1 CAŁKOWICIE NOWATORSKI i TOTALNIE INNOWACYJNY PRODUKT DLA ZAAWANSOWANYCH

Skład i siła działania EPI-GH są tak niewyobrażalne, że brakuje słów, które choć w 10% oddałyby to, czego doświadczysz po zastosowaniu EPI-GH Cencealed Labs! Tego się nie da opisać, opowiedzieć, pokazać, ale... MOŻESZ tego DOŚWIADCZYĆ - POCZUĆ na własnej skórze i ZOBACZYĆ w lustrze !

EPI-GH - Arcypotężne Połączenie Systemu Pro-Anabolicznego i Systemu Wspierającego Wątrobę !

SKŁAD EPI-GH CONCEALED LABS TO:

- SYSTEM PRO-ANABOLICZNY 3 PROHMORMONY - EPI, DMZ, TREN!

- SYSTEM WSPIERAJĄCY WĄTROBĘ - NAC + KWAS ROZMARYNOWY +OSTROPEST PLAMISTY + WITAMINA E TPGS!

STOSOWANIE EPI-GH ZAGWARANTUJE CI MEGA PROFESJONALNY ROZWÓJ   MUSKULATURY !!!

System Pro-Anaboliczny (EPISTANE + D-ZINE + TRENAVAR) = ogromny przyrost masy mięśniowej najwyższej jakości i ultra wzrost siły w niezwykle krótkim czasie ! Uzupełniające się efekty i synergia działania 3 mocarnych prohormonów !

System Wspierający Wątrobę = osłona, odżywienie, optymalizacja pracy wątroby, silniejsze działanie prohormonów zawartych w EPI-GH, ochrona przed skutkami ubocznymi zastosowanych prohormonów

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST EPI-GH?

Trenujesz amatorsko lub zawodowo, masz spore doświadczenie w stosowaniu prohormonów, sterydów lub SARM i:

- planujesz cykl na 3 prohormonach

- chcesz drastycznie zwiększyć siłę mięśni

- zależy Ci na ogromnym przyroście, idealnie czystej masy mięśniowej

- nie chcesz bawić się w składanie zestawu prohormonów i osłonek

- szukasz produktu, w którym zamiast tajemniczego "matrixa" masz podane ilości miligramów każdej z substancji

Jeśli czytając powyższe stwierdzenia myślisz "TAK!" - EPI-GH to trafiony wybór, dzięki któremu osiągniesz miażdżące konkurencję efekty treningowe!

Na EPI-GH przeprowadzisz cykl swojego życia!

KORZYŚCI ZE STOSOWANIA EPI-GH

Dzięki EPI-GH znikną wszystkie trudności i bariery, których nie udawało Ci się przekroczyć. Koniec z ograniczeniami, koniec ze stagnacją, koniec przyzwoitych efektów treningowych! Zbuduj masę i siłę mięśniową w błyskawicznie krótkim czasie. Wyrzeźb swoje ciało tak, jak wyglądają najlepsi zawodnicy PRO! Nie czekaj aż przyjdą efekty treningowe - sam je sobie wyrwij! Poczujesz je już po kilku dniach stosowania EPI-GH, tak, że możesz być przerażony rezultatami albo z nich dumny! Bądź dumny!

EPI-GH Concealed Labs to:

Masa - znaczny przyrost masy mięśniowej perfekcyjnej jakości

Siła - ultra wzrost siły mięśniowej w arcykrótkim czasie

Tłuszcz - szybka redukcja tkanki tłuszczowej

Wydolność - wyciśniesz z treningów więcej niż maksimum

Pewność siebie, odwaga - zawsze i wszędzie, potężna agresja treningowa

Energia i motywacja - potężny wzrost ochoty do treningów

 

JAK DZIAŁA EPI-GH?

EPI-GH powoduje:

- stłumienie katabolizmu

- rozbudzenie anabolizmu

- ogromny spadek poziomu kortyzolu

-  wzrost poziomu hormonu wzrostu (GH)

- zminjszone ryzyko wystąpienia skutków ubocznych

 

Synergia i wzajemnie uzupełniające się działania - EPI + DMZ + TREN = spotęgowanie budowania wielkiej masy mięśniowej i ultra wyjątkowy wzrost siły! Dodatkowo System Wspierający Wątrobę (NAC, kwas rozmarynowy, ostropest plamisty, Witamina E TPGS) chroni przed toksycznym działaniem prohormonów i usprawnia ich metabolizowanie do związków aktywnych.

System Pro-Anaboliczny

Siła i synergia działania oraz wzajemne uzupełnianie i udoskonalanie się działania 3 najbardziej pożądanych prohormonów jakie powstały!

EPI

Epi Rx zawiera 2,3a-epithio-17a-methyletioallocholan-17b-ol - związek powszechnie znany jako Epistan (zmetylowana pochodna Epitiostanolu).

EPI Rx anaboliczno-androgenna metylowa pochodna Epitiostanolu. Syntetyczna pochodna 5?-dihydrotestosteronu (DHT). Zastosowanie procesu metylacji zwiększa biodostępność produktu oraz skuteczność jego działania.

5a-dihydrotestosteron (DHT) jest aktywną formą testosteronu, o silnym działaniu anabolicznym i androgennym . Umożliwia rozwój narządów płciowych oraz innych cech męskich. W zbyt dużej, niekontrolowanej ilości może przyczyniać się do rozrostu gruczołu krokowego, raka prostaty, czy łysienia typu męskiego.

Epistane jest aktywny bez potrzeby konwersji, co zmienia jego priorytety działania w porównaniu z 5?- dihydrotestosteronem.

2,3a-epithio-17a-methyletioallocholan-17b-ol uznawany jest za silny związek anaboliczny, o niezwykle małej ilości skutków ubocznych jakie przypisywane są DHT. Oddziałuje on przede wszystkim na receptory androgenowe, które są w mięśniach - daje w ten sposób organizmowi sygnał do wzrostu.

Epi Rx - NIEWIELKIE SKUTKI UBOCZNE

EPI to jeden z najbezpieczniejszych w stosowaniu prohormonów. EPI posiada:

- niewielkie działanie androgenne

- działanie antyestrogenowe

Niewielkie działanie androgenne

Epi Rx zwykle nie powoduje rozrostu gruczołu krokowego, ani wypadania włosów. Bardzo rzadko występują tego typu skutki uboczne stosowania Epi Rx. Strukturalnie, Epi Rx jest podobne do DHT, więc powyższe skutki uboczne mogą wystąpić, ale dzieje się to bardzo rzadko.

Działanie antyestrogenowe

Dodatkowo 2,3a-epithio-17a-methyletioallocholan-17b-ol określany jest określany jako związek antyestrogenowy. Nie aromatyzuje, ani nie wykazuje działania progestagennego (nie wywołuje efektów przypisanych naturalnemu progesteronowi) - ogranicza tym samym prawdopodobieństwo wystąpienia ginekomastii oraz innych efektów ubocznych powodowanych aktywnością hormonów żeńskich.

DMZ

2,17-dimethyl-5-androstan-17-ol-3,3'-azine (Dymethazine, Mebolazine, D-zine, DMZ

Prohormon zawarty w DMZ wygląda jak dwie cząsteczki superdrolu połączone wiązaniem, które ustawia je w lustrzanym odbiciu. Czy to oznacza podwojoną siłę działania superdrolu? Nie! Siła działania DMZ jest wielokrotnie większa!

JAK DZIAŁA DMZ?

Twój organizm rozbija prohormon zawarty w DMZ na związek, który wygląda nieco inaczej niż superdrol. Obie substancje charakteryzuje bardzo zbliżony do siebie poziom anabolizmu i androgenności, dlatego efekt zwiększenia syntezy białek jest bardzo podobny. Zarówno mebolazine, jak i methasteron (superdrol) nie wykazują wyraźnych właściwości estrogenowych.

RÓŻNICE MIĘDZY SUPERDROLEM

DMZ jest jednak lepszy niż superdrol. DMZ nie zatrzymuje wody w mięśniach tak jak superdrol. DMZ co prawda wiąże wodę, jednak gromadzi ją bezpośrednio w komórkach mięśniowych. Daje to taki efekt, jakby każde włókno mięśniowe zostało uwypuklone, a cała woda została odessana z jego otoczenia.

DMZ powoduje przyrosty masy mięśniowej diabelnie wysokiej jakości i niezwykłej trwałości. Muskulatura nabiera mega profesjonalnego wyglądu - pełnego w kształtach i wyrzeźbionego jednocześnie!

DMZ - ŁAGODNE SKUTKI UBOCZNE

Skutki uboczne stosowania DMZ są mniejsze niż te występujące po superdrolu.

DMZ:

- Nie konwertuje do estrogenów

- Nie powoduje retencji wody

Po DMZ nie występują takie skutki uboczne jak:

- ginekomastia

- podlanie wodą

- gromadzenie się tłuszczu

DMZ jest jednym z najskuteczniejszych środków anabolicznych, pozwalającym na znaczący rozwój siły oraz wyżyłowanej, pełnej masy mięśniowej w niezwykle krótkim czasie!

TREN

Estra-4,9,11-triene-3,17-dione (Trendione, Trenavar, Celtitren)

Trenavar konwertuje w organizmie do Trenbolonu. Trenavar daje niezwykłe efekty termogeniczne - fantastycznie spala tkankę tłuszczową. To idealny prohormon na redukcję tkanki tłuszczowej, potężną pompę mięśniową i użylenie mięśni oraz wzrost siły i zwiększenie agresji treningowej. TREN może silnie blokować, dlatego niezbędny jest konkretny odblok po cyklu (patrz: zasady prawidłowego cyklu...)

TREN - ZNIWELOWANE SKUTKI UBOCZNE, DZIĘKI POŁĄCZENIU Z EPI

Skutki uboczne Trenavaru, takie jak aromatyzacja i duże ryzyko ginekomastii są zniwelowane dzięki działaniu EPI !

System Wspierający wątrobę

Ochrona i Optymalizacja pracy Wątroby, Wzmocnione Przetwarzanie PH, Oczyszczanie organizmu z Toksyn, Zabezpieczenie przed Efektami Ubocznymi PH

Efekty uboczne różnią się nasileniem w zależności od organizmu stosującego. Wiele efektów ubocznych jest zniwelowana dzięki Systemowi Ochronnemu Wątroby znajdującemu się w EPI-GH, nie mniej jednak mogą one wystąpić (patrz: efekty uboczne).

NAC (N-ACETYL L-CYSTEINA) 500 MG

NAC broni organizm przed procesami niszczącymi - katabolizmem i wolnymi rodnikami. NAC wspiera procesy regenerujące i anaboliczne! Odżywia wątrobę, uzupełnia glutation, chroni przed toksynami i oczyszcza z toksyn.

KWAS ROZMARYNOWY 100MG

Kwas rozmarynowy odkaża organizm, działa bakteriobójczo i przeciwzapalne. Wpływa na wygląd skóry i włosów - chroni przed trądzikiem i przetłuszczaniem się skóry oraz poparzeniem słonecznym. Rozmaryn posiada intensywne własności antyoksydacyjne - zmniejsza ryzyko nowotworów.

OSTEOPEST PLAMISTY 80% SYLIMAROLU + 30% SYLIBIN 100 MG

Często przepisywany jako lek na uszkodzoną wątrobę. Poprawia wyniki prób wątrobowych, obniża poziom cholesterolu, usprawnia pracę wątroby i chroni przed szkodliwym działaniem toksycznych związków chemicznych (prohormonów i wielu innych).

WITAMINA E TPGS 10 MG i EKSTRAKT Z NASION WINOGRON 10 MG Poprawia przyswajalność i wzmacnia działania pozostałych składników EPI-GH.

INNOWACYJNA PRECYZJA SKŁADU - NISKIE RYZYKO WYSTĄPIENIA EFEKTÓW

UBOCZNYCH

Stosowanie EPI-GH niesie ze sobą dość niskie ryzyko wystąpienia efektów ubocznych (dzięki zastosowaniu uzupełniających się prohormonów i składnikom, które stanowią System Wsparcia Wątroby). Nie mniej jednak czasami występują one u różnych osób z różnym nasileniem. Są to:

- zblokowanie - często (patrz PCT!)

- ginekomastia - rzadko

- retencja wody - nie (dzięki Systemowi Wspierającemu Wątrobę)

- toksyczność - nie (dzięki Systemowi Wspierającemu Wątrobę)

Podczas stosowania preparatu mogą też wystąpić inne skutki uboczne (patrz: skutki uboczne). Zastosowanie się do zasad prawidłowego cyklu na EPI-GH i PCT po cyklu praktycznie eliminuje ryzyko wystąpienia poważniejszych skutków ubocznych.

ZASADY PRAWIDŁOWEGO CYKLU na EPI-GH i PCT po CYKLU

Osłonki - ważne jest, aby stosować LiveR

Dieta - wysokokaloryczna dieta bogata w węglowodany i białka

Suplementy dodatkowe - witaminy ,omega 3 ,czosnek 

PCT - solidny odblok - PCT Rx i TEST Eruption

OSŁONKI - LiveR - DETOX, REGENERACJA, OCZYSZCZENIE WĄTROBY

Podczas cyklu na PH/SAA należy chronić wątrobę przed toksycznym działaniem niektórych związków chemicznych, jakie powstają w procesie przekształcania PH do SAA. LiveR REVANGE jest kompleksowo działającym produktem prozdrowotnym na wątrobę (złożony skład, duże dawki substancji aktywnych).

DIETA

Aby nie zmarnować potencjału EPI-GH należy stosować zdrową, wysokokaloryczną dietę bogatą w białko zwierzęce, węglowodany złożone i zdrowe tłuszcze roślinne.

SUPLEMENTY DODATKOWE

Podczas cykli na pro hormonach bardzo ważne jest zadbanie o ogólny stan zdrowia, a przede wszystkim o nieskazitelną sprawność wątroby. Do tego celu służy flagowy produkt REVANGE Nutrition - LiveR! LiveR - potrójne działanie - Odtrucie, Odnowa i Ochrona wątroby!

EPI-GH można w bezpieczny i efektywny sposób stosować równolegle z suplementami REVANGE Nutrition, takimi jak:

- LiveR

- Knock Out (testosteron + hormon wzrostu + regeneracja)

- ZMA PRO (jeszcze więcej testosteronu - idealne połączenie!)

- suplementy z linii Element

PCT - SOLIDNY "ODBLOK" - PCT Rx I TEST ERUPTION

Podczas cyklu na PH/SAA organizm rozleniwia się - przestaje wydzielać hormony anaboliczno-androgenne, bo dostaje je z zewnątrz.

Dlatego po cyklu musisz przeprowadzić PCT - zrobić "odblok" - zablokować w swoim organizmie produkcję hormonów żeńskich i odblokować naturalną produkcję hormonów męskich.

PCT Rx - Blokuje Estrogeny, Kortyzol, Katabolizm

PCT Rx - (Post Cycle Therapy) - PCT Rx pomoże Ci zaraz po zakończeniu cyklu na PH lub SAA - zwiększy Twoje libido, zblokuje wydzielanie estrogenu i zmniejszy poziom kortyzolu. Dzięki temu zabezpieczy Cię przed makabrycznym katabolizmem, do jakiego doszłoby po rozchwianiu gospodarki hormonalnej, i gwałtowną utratą efektów osiągniętych na cyklu.

TEST ERUPTION - Aktywacja Testosteronu i Krążących Hormonów

PCT Rx to pomoc silna, ale doraźna. A dlatego potrzebujesz długotrwałego wyrównania poziomu testosteronu. W tym celu, jako dodatek do PCT Rx świetnie sprawdza się TEST Eruption.

TEST Eruption ma składniki, które łączą się z białkiem SHGB (Sex Binding Globulin), które dezaktywuje wolny - aktywny - testosteron w Twoim organizmie. Dzięki TEST Eruption białko to nie będzie mogło dezaktywować wolnego testosteronu - w Twoim organizmie będzie krążyć więcej aktywnego testosteronu. Ogólny poziom testosteronu nie zmieni się, ale.

TEST Eruption warto zastosować zaraz po cyklu PH, gdy w Twoich żyłach krąży ogromna ilość hormonów, w tym testosteronu, bo TEST Eruption przedłuża ich okres aktywnego działania - odsuwa w czasie dezaktywację (bo wiąże białka SHGB dezaktywujące wolny testosteron).

LIVER - Detox, Regeneracja, Oczyszczenie Wątroby

 

Profilaktycznie po skończonym cyklu warto zastosować produkt LiveR REVANGE.

  • Daje radę jest moc
    Krzysztof J. (2022-05-05)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie